דלתות מסתובבות

תוכן עניינים

דלת מסתובבת מייצרת תחושה רצויה של הפרדה בין החוץ לפנים. בנוסף זהו פתרון יעיל מאוד לבעיית רוחות, ומאפיין בולט נוסף הוא המראה היוקרתי. ססמי מערכות בע"מ מתקינה דלתות מסתובבות של מיטב החברות העולמיות, בהתאמה מלאה לצרכים הספציפיים של כל לקוח במגזר העסקי והציבורי.

דלת מסתובבת בהתאמה מלאה למאפיינים הייחודיים בכל מפתח

ססמי מערכות פועלת בתחום מערכות הפתיחה למעלה מ-30 שנים. לאורך 3 העשורים כבר התקנו דלתות מסתובבות עבור מלונות, קניונים, מוסדות ממשלתיים, בנייני משרדים, מפעלים ועוד. לכל לקוח מותאמת דלת מסתובבת על-פי דרישות המקום, דרישות התפעול ותוך התייחסות גם לעיצוב. אנחנו אמונים על שיתוף פעולה מלא עם אדריכלים, מפקחי בנייה, אנשי אלומיניום ושאר אנשי מקצוע – על-מנת להוביל לפתרון הנכון ביותר לכל צורך.

הסוגים השונים של הדלתות המסתובבות

אנחנו עובדים מול החברות המובילות בעולם, ובתחום הדלתות המסתובבות מול Groupsa הספרדית. בהתאם אנחנו מכירים את כל הדגמים המתקדמים והמרשימים ביותר, ויכולים להציע ללקוחותינו מגוון רחב מאוד של דלתות מסתובבות:

דלת מסתובבת דו כנפית – דלת אשר מאפשרת מעבר של אנשים רבים בו-זמנית באותו תא. כמו כן ניתן להעביר בדלת בעלת 2 כנפיים אובייקטים גדולים מאוד.

דלת מסתובבת תלת כנפית – מערכת נוחה ויעילה למפתחים בגדלים שונים.

דלת מסתובבת ארבע כנפית – דלת שמובילה לזמינות גבוהה של התא, ובזכותה ספיקה מרבית של עוברים ושבים.

דלת מסתובבת אוטומטית – דלת שבחלקה העליון מותקנים מנוע, פקד אלקטרוני ומערכת בקרה הכוללת סנסורים (שתפקידם הוא לבחון את מיצוב הכנפיים ומיקומן).

דלת מסתובבת עם מערכת מילוט – למפתחים המשמשים גם כיציאת חירום. דלת מילוט מסתובבת כוללת מנגנון קריסה שמאפשר לכנפיים לנוע הצידה במצב חירום כך שהיציאה מהמבנה תהיה חופשית ומהירה.

דלת מסתובבת עם תא תצוגה פנימי – בכל גודל רצוי.

דלת מסתובבת דקורטיבית – דלת שמתאפיינת במקסימום זכוכית ומינימום אלומיניום למראה שמשדר שקיפות וצלילות מרביים.

דלת מסתובבת עם מערכת הפעלה תת רצפתית – למקומות שבהם מתבקש מנגנון סמוי לאסתטיקה גבוהה במיוחד.

דלת מסתובבת – פתרון פרקטי במיוחד

דלתות מסתובבות הן הפתרון האולטימטיבי לבעיית רוחות. בהתאם זוהי מערכת הפתיחה המומלצת במקומות החשופים למשבי אוויר חזקים – מבנים בסמוך לחוף הים, בהרים וכו'.

הדלתות המסתובבות הן אופציה פרקטית מאוד גם מבחינת שימור האנרגיה, בזכות סגירת המפתח וכתוצאה מכך צמצום השימוש בחשמל לקירור וחימום.

תועלת משמעותית נוספת היא שמירה על הניקיון: הכנפיים כוללות סט מברשות שמותקן בצד החיצוני. במהלך תנועת הדלת, המברשות מונעות חדירת אבק מהחוץ אל הפנים. דלת מסתובבת אוטומטית חוסכת את הצורך לגעת בידיות כדי להיכנס או לצאת – מגע של ידיים רבות בכל יום עלול להוביל להצטברות חיידקים ו-וירוסים, כך שגם בהיבט זה מדובר בפתרון פרקטי להפליא.

הפרדה מושלמת בין החוץ לפנים ומראה יוקרתי מרשים

במקביל לתועלות הפרקטיות של הדלתות המסתובבות, ולהפרדה האפקטיבית בין החוץ לפנים – מבחינת טמפרטורה, רמת הרעש ורמת הניקיון – מערכות אלה מייצרות גם תחושות חיוביות. כך למשל המבקרים בקניון מרגישים את החוויה כבר בכניסה, ובאופן דומה בניין משרדים שמותקנת בו דלת מסתובבת איכותית זוכה למיתוג יוקרתי.

התקנת דלת מסתובבת ע"י ססמי מערכות מבטיחה ניצול מלא של כל היתרונות, וכאמור התאמה מדויקת לצרכים הספציפיים שלכם. בנוסף כל דלת שאנחנו משווקים ומתקינים עומדת בכל התקנים המחמירים, מתאפיינת בפעולה שקטה ותמלא את ייעודה במשך שנים רבות מאוד.

מאמרים נוספים
בקרת כניסה ססמי
מעבר מהיר LX
מנוע לחלון בבית
מנוע לחלון בבית
קרוסלות מתכת גבוה מבוקרת
קרוסלות מתכת גבוה מבוקרת

אז מתחברים ?

השאירו פרטים ונציג חוזר אליכם בהקדם

אז מתחברים ?

השאירו פרטים ונציג חוזר אליכם בהקדם

אז מתחברים ?

השאירו פרטים ונציג חוזר אליכם בהקדם

בודק...