אודות

ססמי מערכות בע"מ הוקמה בשנת 1993, ומאז מייבאת, מייצרת מתקינה ונותנת שירות למערכות פתיחה אוטומטיות מכל הסוגים (כמו כן אנחנו מספקים שירותי תחזוקה למערכות אלה).
הניסיון הרב שצברנו בשילוב הקשב המלא לכל לקוח ולקוח מאפשרים לנו להתאים לכל מפתח ולכל חלל את הפתרון האופטימלי. ההתאמה המדויקת היא גם בהיבט הפרקטי, גם בהיבט האסתטי שמהווה שיקול משמעותי בימינו וגם מבחינת מסגרת התקציב.
על-מנת להעניק ללקוחותינו חופש בחירה מרבי, אנחנו מקפידים להתעדכן בכל החידושים בתחומי הדלתות האוטומטיות, המעברים המהירים, הדלתות המהירות והמנועים לחלונות ולכיפות תאורה. כמו כן אנחנו מציעים את מיטב הדגמים של חברות מובילות בתחומן כגון Cominfo, BRSystem, Portalp ועוד.
כל המוצרים שאנחנו מייבאים, משווקים ומתקינים עומדים בתקנים אירופאים מחמירים, ומבוססים על טכנולוגיות מתקדמות. עוד דגש חשוב הוא יעילות אנרגטית גבוהה – הן של הדלתות עצמן והן של המערכת כולה שמתוכננת על-ידינו על-מנת לסייע לכם לחסוך בהוצאות האנרגיה ולהתנהל באופן ידידותי לסביבה.
יתרונות נוספים של כל מערכת פתיחה אוטומטית שאנחנו מציעים ללקוחותינו הם נגישות מרבית ושמירה על היגיינה גבוהה. התקנה יעילה ומהירה עם מינימום הפרעה לשגרה משלימה תועלת מרבית בכל מקום: מפעלי תעשיה, בנייני משרדים, מרכזי קניות, בנייני מגורים יוקרתיים, בתי אבות, חנויות, מרכזי ספורט, סוכנויות רכב, בתי מלון, בתי חולים, מוסדות ציבור, מסעדות ועוד ועוד. בין לקוחותינו כמה מהחברות הגדולות במשק ובהן סולל בונה, אלום דניה, אלוטון, בינת ועוד.

ההיסטוריה של ססמי מערכות

את היכולת להתכוונן באופן מיטבי לכל לקוח, בכל מגזר, פיתחנו לאורך 3 עשורים של פעילות מגוונת מאוד, ולמעשה עוד קודם לכן – ססמי מערכות נוסדה על בסיס עסק משפחתי מצליח, חברת אלומית בע"מ שייצרה מוצרי אלומיניום מובחרים במשך 35 שנה (!).
המייסד והבעלים של אלומית בע"מ, צבי פרל, רתם את הניסיון הרב שצבר לטובת הקמת ססמי מערכות. בנו של צבי, רני, השלים באותה עת את לימודיו בטכניון וחבר לאביו על-מנת לממש את החזון המשותף: להפוך לחברה מובילה בתחום המערכות האוטומטיות, וזאת מתוך ראיית העתיד והבנת הצורך בכך.
שנה לאחר מכן הצטרף גם האח השני, רואי, וכיום רני ורואי מצעידים את ססמי לצמיחה מתמשכת משנה לשנה. החברה מעסיקה כ-25 עובדים במחלקות שיווק ומכירות, תכנון, ייצור, התקנות ושירות. העובדים עוברים הדרכות מספקי החברה, כולל בחו"ל, במסגרת ימי עיון שנערכים במפעלי יצרניות המערכות המתקדמות.

תחומי המומחיות של ססמי מערכות

* דלתות הזזה אוטומטיות – דלתות הזזה, דלתות ציר, דלתות מעוגלות למקסימום אסתטיות, דלתות אוטומטיות עם מערכת מילוט (Breakout), דלתות עם זכוכית בלבד וללא מסגרת ועוד.

* דלתות מסתובבות – בעלות 2 / 3 / 4 כנפיים, אופציה לתא תצוגה פנימי וגם למערכת הפעלה תת רצפתית.

* דלתות אוטמות – דלתות שמייצרות רמת סטריליות גבוהה במיוחד, לבתי חולים, מעבדות ומקומות נוספים שבהם   חובה לחסום באופן מוחלט חדירת זיהומים.

* מעברים מהירים – מעברים עם מנגנון הזזה או מנגנון ציר, אסתטיים ובעלי כושר ספיקה גבוה. כולל מעברים מונגשים לנכים.

* קרוסלות – נמוכות וגבוהות, וכן קרוסלות מזכוכית מחוסמת שמתאפיינות באסתטיות מרשימה ובעמידות מרבית.

* דלתות מהירות לתעשייה – דלתות בעלות פנלים קשיחים למקומות חשופים לרוחות עזות, דלתות בעלות מנגנון תיקון עצמי, דלתות למפתחים גדולים במיוחד ועוד.

* מנועים לחלונות הזזה וכיפות תאורה – מנועים עוצמתיים לכל סוגי החלונות, כחלק ממערכת אוורור ושחרור עשן, וכן מנועים לכיפות תאורה.

בכל שירות שמספקת ססמי מערכות בע"מ באה לידי ביטוי המחויבות שלנו למצוינות אמיתית: מצוינות בטיב המוצר, ומצוינות בכל פעולה שנבצע עבורכם – עד להשלמת המלאכה לשביעות רצונכם המלאה.

ססמי מערכות - פותחים לכם עולם חכם

מי אנחנו?

צבי פרל

המייסד של "ססמי מערכות". לצבי ניסיון של למעלה מ-50 שנה בתחום האלומיניום. הוא אחד מחלוצי הענף ובעל צימאון לחידושים בתחום. לאור הביקוש למוצרים חכמים החליט להקים ביחד עם בנו רני שסיים את לימודי ההנדסה בטכניון את חברת ססמי מערכות בע"מ. לאחר סקר שוק שנמשך כשנה ובחינת מספר יצרנים אירופאיים מהמובילים בענף הם החליטו על הקמת חברה שתהווה המשך מתבקש לענף האלומיניום שבו עסק צבי.

את הידע הרב שלו בתחום והפתרונות היצירתיים שבהם הוא ידוע הנחיל צבי גם בחברה החדשה בקרב בניו וכל העובדים, ללא פשרות על טיב איכות העבודה מהתכנון ועד הביצוע.

רני פרל

רני משמש כמנכ"ל ססמי מערכות בע"מ ומהנדס החברה. עם הידע שצבר במהלך לימודיו והקפדנות שכוללת ירידה לפרטים והתעמקות בהם, רני מוביל את החברה בצעדים בטוחים כלפי העתיד תוך ניצול מיטבי של הטכנולוגיות החדשות.

רני ידוע בקרב עובדי החברה ולקוחותיה כמי שמוצא לכל פרויקט ולכל בעיה פתרון בצורה הטובה והמושלמת לשביעות רצון הלקוחות. על כך יכולים להעיד מנהלי פרויקטים, מהנדסי ביצוע, יועצי אלומיניום וקבלני אלומיניום שעבדו מול רני.

רואי פרל

רואי הצטרף לחברה כשנה לאחר שהוקמה. הוא נקרא לעזור בבניית המוניטין שלה, התחיל את דרכו כמתקין ועד היום הוא נמצא בשטח עם העובדים בעבודות מורכבות ומיוחדות וזאת בזכות הידע הטכני שאותו צבר במשך השנים. תפקידו של רואי בחברה הוא "שר החוץ" ואחראי על הקשרים מול הלקוחות – לא רק תוך כדי פרויקטים אלא באופן קבוע. רואי אמון גם על השיווק, המכירות, והחשוב מכל: שירות לאחר התקנה. בהתאם הוא מייחס חשיבות רבה לאנשים איתם הוא עובד ואשר מייצגים את ססמי מערכות כלפי הלקוחות.

את הידע הרב שלו בתחום והפתרונות היצירתיים שבהם הוא ידוע הנחיל צבי גם בחברה החדשה בקרב בניו וכל העובדים, ללא פשרות על טיב איכות העבודה מהתכנון ועד הביצוע.

מקסים

מקסים הצטרף לחברה עם סיום לימודיו בטכניון ב-2006. מאז ועד היום הוא אחראי על שרטוטי היצור ומשמש כיד ימינו של רני למציאת פתרונות.

חני

חני הצטרפה לחברה בשנת 1995. בתחילת דרכה שימשה כמנהלת חשבונות ועזרה רבות במחשוב העסק. היא גדלה עם ססמי, וכשהחברה התפתחה מצאה עצמה חני גם כאחראית על השירות. כיום חני היא מנהלת המשרד ואחראית גם על המכירות והצעות המחיר.

זהבה

זהבה היא מנהלת החשבונות של החברה. היא הצטרפה לעסק בשנת 2021, בתקופת הקורונה המאתגרת, ונעשתה מיד עם כניסתה לחברה חלק חשוב במערכת – וחלק בלתי נפרד ממשפחת ססמי מערכות.

תומר

אבי

אבי הצטרף לססמי ב-2015, לאחר שירות ממושך בקבע כמנהל עבודה בצה"ל. אבי הביא איתו ידע רב וכושר ניהול עובדים וניהול הלוגיסטיקה של המפעל. מעבר להיותו מנהל העבודה, אבי משמש גם כממונה בטיחות ואחראי לכל נושא הרכבים.

עובדי היצור

עם עובדי היצור בחברה ניתן למצוא את אלכס שהתחיל לעבוד בססמי מערכות לפני 26 שנים והוא בעל יכולות רבות במציאת פתרונות יצירתיים לכל בעיה, וכן את משה ורומן - צוות מתקינים אשר מלווה את החברה במשך 13 השנים האחרונות. על השירות בחברה ממונים אלימלך ומישל אשר דואגים לכך שהלקוח יהיה מרוצה ויזכה למקסימום נוחות מהמוצר אותו הוא קנה. במשך למעלה מ-15 שנה הם שירתו נאמנה אלפי לקוחות – שישמחו להעיד על השירות המצוין שקיבלו. כולנו מבלים שעות רבות בעבודה – ולכן ססמי מערכות דוגלת לשמר את עובדיה במשך שנים ולהיות להם בית שני.

ממליצים